cart-icon 0
  0 п.

  Немате додадено продукти во вашата кошничка

  Вкупно

  0 поени

  eSTAR Star Wars 7/Black/futroARM A7 QC 1.2GHz/1GB/8GB/

  6190 Поени

  Оперативен систем: Android 6.0 Marshmallow Дијагонала на екранот: 7 " Резолуција: 1024 x 600 Процесорски кортекс: A7 Број на јадра: Quad Core RAM меморија: 1 GB Внатрешна меморија: 8 GB Графички двоен јадро Предна камера: 0.3 MP WiFi: Да USB: Да

  Категорија: Таблети

  Достапност: На залиха

  Количина:

  Опис

  Оперативен систем: Android 6.0 Marshmallow Дијагонала на екранот: 7 " Резолуција: 1024 x 600 Процесорски кортекс: A7 Број на јадра: Quad Core RAM меморија: 1 GB Внатрешна меморија: 8 GB Графички двоен јадро Предна камера: 0.3 MP WiFi: Да USB: Да

  Дополнителни Информации
  Продава Вебиарт
  Шифра ES-THEMED2-STARWARS