cart-icon 0
  0 п.

  Немате додадено продукти во вашата кошничка

  Вкупно

  0 поени

  Click BS-L1-P bluetooth Z + MZvuchnik + mikrofon

  990 Поени

  Име на производителот: Click Поврзување на звучници: Безжично Начин на полнење: USB Излезна моќност: 2 * 2w

  Категорија: Звучници

  Достапност: На залиха

  Количина:

  Опис

  Име на производителот: Click Поврзување на звучници: Безжично Начин на полнење: USB Излезна моќност: 2 * 2w

  Дополнителни Информации
  Продава Вебиарт
  Шифра BSL1P