cart-icon 0
  0 п.

  Немате додадено продукти во вашата кошничка

  Вкупно

  0 поени

  1 - 0 од 0 продукти

  product-img
  Додај во кошничка
  Click M-L2W Mouse bezicen USBsiv

  499 Поени

  Име на производителот: Click Поврзување: Безжично Тип на сензор: Оптички Број на копчиња: 6 DPI: 1600 Интерфејс USB Материјал: Пластика Боја: Сива

  product-img
  Додај во кошничка
  eSTAR Star Wars 7/Black/futroARM A7 QC 1.2GHz/1GB/8GB/

  6190 Поени

  Оперативен систем: Android 6.0 Marshmallow Дијагонала на екранот: 7 " Резолуција: 1024 x 600 Процесорски кортекс: A7 Број на јадра: Quad Core RAM меморија: 1 GB Внатрешна меморија: 8 GB Графички двоен јадро Предна камера: 0.3 MP WiFi: Да USB: Да

  product-img
  Додај во кошничка
  Trust Gaming GXT 105 maus

  1099 Поени

  ЕАН: 8713439216837 Име на производителот: TRUST Поврзување: Жичен Тип на сензор: Оптички Број на копчиња: 6 ДПИ: 2000 Должина на кабел: 1,8m

  product-img
  Додај во кошничка
  HP 15.6 Active Grey Backpack

  1599 Поени

  Ранец за преносен компјутер

  product-img
  Додај во кошничка
  HP 15.6 Black Odyssey Backpack

  2799 Поени

  Ранец за преносни компјутери

  product-img
  Додај во кошничка
  DJI Spark Fly More Combo AlpinWhite

  49999 Поени

  Име на производителот: DJI Време на летање: 16 минути (нема ветер со постојани 12,4 км на час) Резолуција на камера на дронот: 3968 × 2976 ГПС: Да

  product-img
  Додај во кошничка
  Click BS-L1-P bluetooth Z + MZvuchnik + mikrofon

  990 Поени

  Име на производителот: Click Поврзување на звучници: Безжично Начин на полнење: USB Излезна моќност: 2 * 2w

  product-img
  Додај во кошничка
  Trust Evon WIFI 2.1 Speakersset with Bluetooth

  2399 Поени

  Име на производителот: TRUST Начин на поврзување: Безжично Тип на звучникот: 2.1 Моќност на звучникот: 20W Боја: Црна

  product-img
  Додај во кошничка
  Trust GXT 590 Bosi Wifi Gamepa

  2499 Поени

  Име на производителот: TRUST Безжичен џојстик за персонален компјутер, лаптоп и мобилен