cart-icon 0
  0 п.

  Немате додадено продукти во вашата кошничка

  Вкупно

  0 поени

  1 - 0 од 0 продукти

  product-img
  Додај во кошничка
  DJI Spark Fly More Combo AlpinWhite

  49999 Поени

  Име на производителот: DJI Време на летање: 16 минути (нема ветер со постојани 12,4 км на час) Резолуција на камера на дронот: 3968 × 2976 ГПС: Да