cart-icon 0
  0 п.

  Немате додадено продукти во вашата кошничка

  Вкупно

  0 поени

  1 - 0 од 0 продукти

  product-img
  Додај во кошничка
  Acer Aspire 3 A315-54 i3-8145U15,6/8GB/1TB

  34900 Поени

  Име на производител: Acer Големина на екранот: 15,6 " Процесор: Intel Тип на процесор: Core i3 Број на јадра: Двојно јадро Процесорски модел: 8145U Меморија: 8 GB Диск: SSD тип 1 Диск1: 1 ТБ Интегрирани графики VGA модел: Intel UHD 620 Заедничк

  product-img
  Додај во кошничка
  Satellite ProA50-C-205/15.6HDi5-6200U/8GB/1TB/DVD/Win10Pro

  49990 Поени

  Име на производител: Тошиба Големина на екранот :14 " Процесор: Intel Тип на процесор: Core i5 Број на јадра: Quad Core Процесорски модел: 8250U Меморија 8 GB Диск: SSD тип 1 Диск: 256 GB Интегрирана графичка VGA модел: Intel UHD 620 Оперативен