cart-icon 0
  0 п.

  Немате додадено продукти во вашата кошничка

  Вкупно

  0 поени

  1 - 0 од 0 продукти

  product-img
  Додај во кошничка
  Tesla 32T319BHS 32 Smart

  8990 Поени

  Име на производител: Тесла Дијагонална: 32 "(81 см) Тенок екран D-LED Резолуција: 1366 x 768 СМАРТ: Да WiFi: Да Тип на приемник: DVB-T / T2 / C / S / S2 Фреквенција на MCI: 120 CI слот: Да HDMI: 2 USB 2.0: 2 Композитивна порта: Да LAN: Да Црн

  product-img
  Додај во кошничка
  Tesla 43T319SFS Smart

  18990 Поени

  Име на производител: Тесла Група: ТВ Гаранција: 3G Цена на големо: 11.433,00 Ден Малопродажна цена: Дијагонална: 43 "(109см) Тенок екран D-LED Облик на екранот: Рамен Резолуција: 1920 x 1080 СМАРТ: Да WiFi: Да Тип на приемник: DVB-T / T2 / C /

  product-img
  Додај во кошничка
  Tesla 55T607SUS,UHD,Smart

  29990 Поени

  Име на производител: Тесла Дијагонален 55 "(140см) Екран D-LED Резолуција: 3840 x 2160 СМАРТ: Да WiFi: Да Тип на приемник: DVB-T / T2 / C / S / S2 CI слотЧ Да HDMIЧ 3 USB 2.0: 2 Композитивна порта: Да LAN: Да Сребрена боја