cart-icon 0
  0 п.

  Немате додадено продукти во вашата кошничка

  Вкупно

  0 поени

  1 - 0 од 0 продукти

  product-img
  Додај во кошничка
  Click BS-L1-P bluetooth Z + MZvuchnik + mikrofon

  990 Поени

  Име на производителот: Click Поврзување на звучници: Безжично Начин на полнење: USB Излезна моќност: 2 * 2w

  product-img
  Додај во кошничка
  Trust Evon WIFI 2.1 Speakersset with Bluetooth

  2399 Поени

  Име на производителот: TRUST Начин на поврзување: Безжично Тип на звучникот: 2.1 Моќност на звучникот: 20W Боја: Црна